Type to search

Organizujemy plenerową imprezę firmową, czyli namiot ekspresowy w roli głównej

Namioty ekspresowe są idealnym produktem dla klientów, którzy szukają szybkich, ekonomicznych i ławo dostępnych rozwiązań na zadaszenie danej powierzchni. Sprawdzą się idealnie przy planowaniu imprez plenerowych, przy cateringu, w handlu oraz przy pracach budowlanych. Namioty ekspresowe zapewniają bowiem nie tylko ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, ale także stwarzają komfortowe warunki do pracy oraz wszelkiego rodzaju rozrywki.

Solidność i wytrzymałość

Współczesne stelaże namiotów ekspresowych wykonane zostały z aluminium lub stali, co wpływa na ich wysoką wytrzymałość mechaniczną. Niezależnie od tego, jaka będzie pogoda, namiot z pewnością poradzi sobie w każdych warunkach. Namiot ekspresowy pokryty jest odporną na ścieranie i wodoodporną tkaniną poliestrową. Na specjalne życzenie klienta, producenci namiotów umożliwiają odpowiedni rozstaw okien lub drzwi. Co więcej, okno można wstawić do każdej ścianki, co zwiększa ilość światła wewnątrz obiektu. Okna namiotów wykonane są ze specjalnej folii PCV odpornej na mróz i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Drzwi wejściowe, można ustawić z przodu lub z boku. Są one montowane najczęściej na dwa suwaki, które pozwalają na ich szybkie i łatwe zrolowanie. Na rynku pojawiają się różne wielkości namiotów, które są w stanie dopasować się do potrzeb klienta. Niezależnie od imprezy, duży namiot ekspresowy pomieści dowolną ilość osób.

Dodatkowe atuty

Funkcją namiotu jest nie tylko ochrona przed złymi warunkami atmosferycznymi i pomieszczenie osób czy towaru. Przede wszystkim jest on wizytówką i punktem charakterystycznym firmy czy określonego miejsca. Powinien zatem przyciągać wzrok i w pełni spełnić swoją funkcję. Producenci wychodzą naprzeciw wszystkim tym zadaniom: różnorodne nadruki na namiotach stanowią idealną formę reklamy. Współczesne druki sublimacyjne wykonywane są przy zastosowaniu markowych tuszy, co daje wysoką czytelność grafiki oraz wysokie nasycenie kolorów. Jeśli namiot służyć będzie wyłącznie celom usługowym, producenci proponują do niego różnego rodzaju grzebienie ułatwiające ekspozycję produktów. Grzebienie mogą być mocowane na wzmocnieniu bądź na nogach namiotu.

Funkcjonalność w każdych warunkach

W zależności od sytuacji, namiot ekspresowy może posiadać różne rozstawienie ścian. Mogą być to pełne ściany bez okien, z oknami i drzwiami, z profilem usztywniającym bądź z ozdobnymi zasłonkami na nogi. Funkcjonalność takiego namiotu jest zatem ogromna. Duży namiot ekspresowy będzie doskonały przy organizacji plenerowej imprezy firmowej. Dzięki solidnej i wytrzymałej konstrukcji zapewni bezpieczeństwo i dobrą zabawę wszystkim użytkownikom. W ofercie namiotów można znaleźć również moduły wykonane z niepalnych materiałów, które posiadają odpowiednie atesty. Zapewne sprawdzą się one na imprezach integracyjnych z grillem czy ogniskiem.

Plenerowa impreza z pewnością będzie udana, jeżeli do jej organizacji podejdziemy kompleksowo. Catering, muzyka i rozmaite atrakcje są podstawą. Ze względu na stale zmieniającą się pogodę warto zadbać również o odpowiedni namiot eventowy, który ochroni uczestników wydarzenia przez silnym wiatrem, ulewnym deszczem czy nadmiernym nasłonecznieniem. Moduł tego typu będzie również bardzo mobilny, szybki w montażu, pojemny i wytrzymały.