Type to search

Sprzęt ratowniczy – dlaczego warto postawić na narzędzia Holmatro?

Jakość sprzętu ratowniczego, za pomocą którego udzielana będzie pomoc potrzebującemu pacjentowi jest niezwykle ważna. To od niej zależy bowiem, jak sprawnie przebiega dana akcja ratownicza i to on decyduje o jej efektywności. Najlepszą będzie więc zdecydowanie się na wyroby uznanego i docenianego na całym świecie producenta – na przykład takiego, jak firma Holmatro.

Jakie produkty proponuje firma Holmatro?

Holmatro to uznany producent sprzętu ratunkowego oraz hydraulicznego. Choć firma swoją główną siedzibę posiada w Holandii, jej produkty doceniane są przez klientów na całym świecie. W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można bardzo szeroki wybór produktów – między innymi takich, jak na przykład: 

  • rozpieracze (teleskopowe, ramieniowe, kolumnowe)
  • systemy stabilizacyjne
  • węże i zwijadła hydrauliczne
  • nożyce oraz przecinaki
  • poduszki podnoszące

Oczywiście, powyżej wymienionych zostało jedynie kilka kategorii produktów dostępnych w szerokiej ofercie firmy Holmatro. Każdy wyrób charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania, oraz doskonałą trwałością, dzięki czemu produkty tej firmy doskonale nadają się do wykorzystania także podczas akcji ratowniczych w trudnych warunkach.

Dlaczego warto zainteresować się ofertą firmy Holmatro?

Produkty firmy Holmatro już od kilkudziesięciu lat wykorzystywane są przez zespoły ratownicze z całej Europy. Dzięki autorskim, indywidualnym rozwiązaniom zastosowanym przez producenta, każde urządzenie może ujawnić swój pełny potencjał nawet w przypadku trudnych warunków pracy. Wysoka wytrzymałość eksploatacyjna jest jedną z cech charakterystycznych produktów firmy Holmatro. Urządzenia proponowane przez tę firmę charakteryzują się kompaktową, ergonomiczną, ale i wytrzymałą obudową. Oznacza to, że nawet produkty o niewielkich rozmiarach są bardzo wytrzymałe i odporne.

Oferta firmy Holmatro to urządzenia o bardzo wysokich parametrach technicznych, znacznie przewyższających konkurencyjne produkty. Są to przy tym urządzenia o bardzo łatwej obsłudze i kontroli, co maksymalizuje efektywność wykonywanej przy ich pomocy pracy.

Wreszcie, warto również podkreślić, iż wyroby firmy Holmatro spełniają wszystkie wymagane prawem międzynarodowym standardy. Każdy produkt oferowany przez tegoż producenta posiada niezbędne certyfikaty i atesty, których prawdziwość można rzecz jasna w dowolnej chwili zweryfikować. Korzystanie z wyrobów firmy Holmatro gwarantuje zatem najwyższy komfort i maksymalne poczucie bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy.

Podsumowując pragniemy podkreślić, że dostępne w ofercie Holmatro produkty znalazły zastosowanie i uznanie w wielu krajach na całym świecie. Szczególnie polecane są straży pożarnej, ratownikom medycznym, a także przedstawicielom innych zawodów, których celem jest ratowanie i ochrona ludzkiego życia.