Type to search

Serwis w autoryzowanym serwisie Skoda podwyższa cenę auta

Każdy posiadacz samochodu, będzie musiał w końcu skorzystać z pomocy serwisu samochodowego. Dotyczy to zarówno używanych aut, jak i nowych aut z salonów samochodowych, które również muszą przechodzić okresowe wymiany części eksploatacyjnych i płynów. Zasadniczo skorzystać można z pomocy warsztatów samochodowych lub autoryzowanego serwisu. Wybór drugiej opcji, pozwala uzyskać szereg korzyści. Ma to również duże znaczenie w przyszłości, w momencie kiedy podejmiemy decyzję o sprzedaży naszego pojazdu. 

Wsparcie profesjonalistów

W profesjonalnych warsztatach naprawczych, takich jak Autoryzowany Serwis Skoda, można liczyć na najlepsze wykonanie wszelkich napraw i przeglądów, ale również szereg dodatkowych usług, dzięki którym można zaoszczędzić swój cenny czas. 

Dużą zaletę stanowi na pewno brak dodatkowych kosztów. ASO daje nam bowiem gwarancję zarówno na zastosowane części, jak również wykonane usługi. Stosowane są wyłącznie oryginalne elementy, co stanowi gwarancję ich najwyższej jakości. W prywatnych warsztatach często stosowane są wątpliwej jakości zamienniki, których parametry są zdecydowanie gorsze. Oczywiście są one tańsze w zakupie, jednak w dłuższej perspektywie okazuje się, iż klient tylko na nich traci. 

W Autoryzowanych Serwisach Skody pracują specjaliści, dlatego posiadają bardzo dużą wiedzę na temat samochodów tej marki. Usługi wykonywane są w sposób kompleksowy, dlatego polegają nie tylko na naprawieniu bieżącej usterki, ale także przeprowadzone zostanie szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, które umożliwi zapobieganie przyszłym awariom. Klient zawsze otrzyma najwyższej jakości usługę, ponieważ pracownicy serwisu kierują się wytycznymi, precyzyjnie określonymi przez producenta. Mamy również pewność, iż nasz pojazd znajduje się w rękach eksperta, gdyż w ASO, wszystkie czynności związane z naprawami pojazdów, wykonywane są przez wykwalifikowaną i dobrze przeszkoloną kadrę.

Klient może liczyć również na dodatkowe wsparcie w innych sytuacjach. W przypadku kolizji lub innego zdarzenia drogowego, które uniemożliwia dalsze kontynuowanie jazdy, Skoda zapewnia pomoc na miejscu zdarzenia drogowego, wraz z usługą holowania pojazdu. Korzystając z usługi Centrum Napraw Powypadkowych, zyskujemy gwarancję, iż nasz pojazd zostanie odpowiednio zabezpieczony, nawet po godzinach pracy serwisu. 

Sprzedaż auta, serwisowanego w ASO

Kupując używane auto marki Skoda, zwraca się uwagę na wiele elementów, mogących mieć znaczenie dla końcowego podjęcia decyzji. Jak się okazuje, jednym z nich, jest właśnie fakt serwisowania pojazdu w Autoryzowanym Serwisie Skoda. Dzięki temu sprzedający uzyskuje jedną z najważniejszych zalet korzystania z ASO, do której zalicza się wzrost ceny jego pojazdu w momencie sprzedaży. Potencjalny kupujący zyskuje bowiem pewność, iż książeczka serwisowa, była prowadzona w sposób rzetelny i profesjonalny. Wszelkie dane dotyczące przeprowadzonych napraw będą zgodne z rzeczywistością. Dotyczy to zarówno wymiany elementów eksploatacyjnych pojazdów, takich jak na przykład klocki hamulcowe, ale również płynów, w postaci oleju, płynu chłodzącego i hamulcowego. Wszelkie części i materiały użyte do przeprowadzania napraw spełniają w tym przypadku wymagania stawiane przez producentów. Oznacza to, że nie ma możliwości zastosowania niewłaściwych materiałów, które w przyszłości mogłyby narazić właściciela pojazdu na dodatkowe koszty.

Nowe technologie – najlepsza jakość świadczonych usług

Autoryzowany Serwis Skoda ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę. Producenci dostarczają narzędzia, które są w pełni kompatybilne z konkretnymi modelami pojazdów. Pozwala to na bardzo szybką i w pełni profesjonalną możliwość usunięcia każdej usterki. Pamiętajmy o tym, że obecnie pojazdy wyposażone są w coraz nowocześniejszą technologię. Tylko nieustannie szkolona kadra, wyposażona w najlepsze narzędzia, jest w stanie wykorzystać w pełni swą fachową wiedzę i dzięki temu unikać powstawania błędów podczas przeprowadzania napraw. Profesjonalnie zdiagnozowany, naprawiony i serwisowany pojazd, będzie długo służył swojemu nabywcy i dlatego może stanowić dużą okazję na rynku motoryzacyjnym. Dlatego też warto zwrócić uwagę na ten element w momencie zakupu pojazdu i zainwestować w pojazd serwisowany w ASO. Z pewnością będą to dobrze wydane pieniądze, które zwrócą się przy dalszym użytkowaniu samochodu.

źródło: Auto Wimar – dealer Skody