Type to search

Maximus Trilipo – jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Gabinety medycyny estetycznej oferują swym pacjentom szereg zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Jednym z nich jest Maximus Trilipo. To nowoczesny sprzęt działający jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe oraz mięśnie, który znajduje szereg zastosowań.

Jak działa urządzenie Maximus Trilipo?

Unikalność urządzenia Maximus Trilipo polega na wykorzystaniu opatentowanych technologii TriLipo RF oraz TriLipo DMA. Ich jednoczesne zastosowanie pozwala uzyskać efekt synergii, co sprawia, że zabiegi są niezwykle efektywne. Skuteczność i bezpieczeństwo działania aparatu potwierdzone zostały badaniami laboratoryjnymi i klinicznymi oraz certyfikatami FDA. Czas trwania pojedynczego zabiegu w zależności od partii ciała poddawanych działaniu urządzenia wynosi od 15 minut do 1,5 godziny. Podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają ciepło, a także naprzemienne napięcie i rozluźnienie mięśni.

Maximus TriLipo na twarz i ciało

Urządzenie Maximus Trilipo może być z powodzeniem wykorzystywane do modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, zmarszczek, a także cellulitu. Nieinwazyjność zabiegów oraz dostępność głowic w trzech różnych rozmiarach sprawia, że aparat może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. Najmniejsza głowica doskonale nadaje się do modelowania okolic ust i oczu. Jej zastosowanie pozwala zredukować zmarszczki poprzez poprawę napięcia skóry oraz aktywację mięśni. Już po jednym zabiegu owal twarzy ulega poprawie, a bruzdy nosowo-wargowe są mniej widoczne.

Potrójne działanie aparatu Maximus Trilipo pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Pod wpływem trójpolarnej fali radiowej oraz dynamicznej aktywacji mięśni dochodzi do zmniejszenia rozmiaru komórek tłuszczowych, poprawy naturalnego metabolizmu tłuszczów, a także przepływu krwi i limfy. Wszystkie te działania przyczyniają się do redukcji cellulitu i rozstępów, a także ujędrnienia wybranych części ciała. Przeprowadzony za pomocą tego urządzenia drenaż limfatyczny umożliwia także detoksykację organizmu.

Podsumowanie

Na zabiegi za pomocą urządzenia Maximus TriLipo mogą zdecydować się osoby, których skóra utraciła jędrność z powodu utraty kilogramów, ciąży lub upływu czasu. Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu jest także występowanie miejscowej tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także zastoju limfatycznego.