Type to search

Czyste i bezpieczne posadzki – jakie środki wybrać?

Czyste podłogi nie tylko doskonale się prezentują, ale także pozwalają zachować podstawowe zasady higieny w miejscu pracy. Niezależnie od tego, w jakiej branży działa firma, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które sprawią, że posadzka będzie czysta nie tylko z pozoru, ale także biorąc pod uwagę brak obecności na jej powierzchni mikroorganizmów, bakterii i wirusów. Aby to było możliwe, warto wybrać odpowiednie środki, które skutecznie czyszczą, konserwują, a przede wszystkim chronią przed ponownymi zabrudzeniami. Czysta podłoga w biurze czy przedsiębiorstwie to nic trudnego, szczególnie kiedy wykorzystuje się profesjonalne środki czyszczące.

Preparat skrojony na miarę potrzeb

Idealnie czyste posadzki gwarantują bezpieczeństwo w miejscu pracy. Nie tylko w kwestii walki z bakteriami i wirusami, ale także odpowiedniej ochrony i pozbyciu się z powierzchni podłogi tłustych, ciężkich do usunięcia plam. Clinex nanochem to linia preparatów, która skrojona jest na miarę potrzeb konkretnych klientów. W zależności od posiadanej podłogi dobrać możemy odpowiedni preparat do jej czyszczenia. Niezależnie czy podłogi wykonane są z wodoodpornych materiałów, czy też mamy do czynienia z posadzkami polimerowymi bądź tymi o wysokim połysku, ze środkami Clinex nanochem, każda z tych podłóg może zostać odpowiednio zadbana. 

Do zadań specjalnych

To prawda, że ważne jest dopasowanie preparatu do konkretnych potrzeb oraz materiałów, z jakich zostały wykonane dane podłogi. Jednak środki czyszczące powinny umożliwiać także czyszczenie posadzek w wyjątkowych sytuacjach, którymi są, chociażby silne zabrudzenia, tłuste, ciężkie do usunięcia plamy, ślady gumy czy konieczność usunięcia wierzchniej warstwy podłogi polimerowej. Dostępność preparatów pozwalających na usunięcie nawet najbardziej opornych zabrudzeń pozwala stwierdzić, że wykorzystując preparaty marki Clinex nanochem, jesteśmy w stanie dokładnie i starannie umyć podłogę. 

Clinex nanochem – specjalistyczne preparaty do walki z zabrudzeniami

Czym wyróżniają się preparaty Clinex nanochem? Przede wszystkim szeroką gamą oferowanych rozwiązań, dzięki czemu mamy możliwość wyboru dopasowania odpowiednich preparatów do naszych potrzeb. Co więcej, wszystkie dostępne środki oferowane są zarówno w większych, jak i mniejszych opakowaniach, co pozwala na swobodne ich przetestowanie, a także dopasowanie wielkości do potrzeb i wielkości powierzchni, jakimi dysponujemy. Clinex nanochem to w końcu środki, które wyróżniają się wysokim skoncentrowaniem aktywnych substancji myjących, dzięki czemu nawet niewielka ilość preparatu pozwala usunąć zabrudzenia z powierzchni posadzki i pozostawić ją idealnie czystą.