Type to search

Wyjątkowy klimat, pyszne jedzenie i piękne widoki – wieczór panieński w Zakopanem

Panie, które chcą zasmakować fantastycznego jedzenia, podziwiać niesamowite widoki i przeżyć niezapomnianą przygodę powinny zaplanować organizację wieczoru panieńskiego właśnie w Zakopanem. Przepiękne wspomnienia na długie lata gwarantowane!

Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu? Wieczór panieński!

Wieczór panieński jest zdecydowanie jedną z najwspanialszych imprez, w jakiej będziesz uczestniczyć. Będzie na Twoją część, a co najważniejsze w kobiecym gronie. Przyszła Panna Młoda musi czuć się wyjątkowo i w takim właśnie miejscu przebywać. Czym powinno się ono wyróżniać?

Po pierwsze: fantastycznym jedzeniem, przepięknie podawanym, różnorodnym i gwarantującym delektowanie się przeróżnymi smakami.

Po drugie: niesamowitą aranżacją wnętrza nawiązującą zarówno do tradycji, jak i nowoczesności. Akcenty, które budują klimat przestrzeni to przede wszystkim motywy górskie, ale i wiele funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym w restauracji przebywa się z wielką przyjemnością.

Po trzecie: widok z okiem powinien zapierać dech w piersi, skoro znajdujemy się w górach. Nawet na chwilę nie należy się pozbawiać przyjemności obserwowania monumentalnych gór.

Restauracja widokowa, jaką jest Góralski Browar jest w stanie zorganizować dla Ciebie niezapomniany wieczór w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu. Zagwarantuje dostęp do kuchni europejskiej oraz regionalnej, fantastycznych trunków, w tym piwa rzemieślniczego, a ponadto wartością dodaną tego miejsca jest widok. Nie wyobrażasz sobie nawet jak wspaniale będzie świętować to ważne wydarzenie w Twoim życiu obserwując jednocześnie panoramę gór. Dla prawdziwej fanki Tatr to spełnienie marzeń.

Co ważne, restauracja znajduje się na Krupówkach, dlatego masz możliwość świętowania dokładnie tak, jak chcesz. Możesz w każdej chwili skorzystać z wyjątkowych okolicznych atrakcji, a następnie do nas wrócić, aby dalej świętować przy fantastycznym jedzeniu. Jest to zdecydowanie najlepsza restauracja w Zakopanem pod względem bazy do organizacji wydarzeń okolicznościowych, eventów, w tym wieczorów panieńskich.

Atrakcje, które warto zaplanować na wieczór panieński w Zakopanem

Wiesz już, gdzie możesz dobrze zjeść, wypić fantastyczne piwo oraz spróbować wielu innych niesamowitych trunków. Warto jednak zapewnić moc atrakcji, dzięki którym wieczór przejdzie do historii. W zależności od tego, o jakiej porze roku jest on organizowany można wybierać spośród następujących opcji:

  • kulig – największa, zimowa atrakcja, która odbywa się przy śpiewie, w wyjątkowej góralskiej atmosferze na w pełni zaśnieżonych szlakach prowadzących m.in. do Doliny Chochołowskiej czy Kościeliskiej lub w innym regionie Zakopanego. Kulig zawsze kończy się ogniskiem z fantastycznym tradycyjnym jedzeniem,
  • quady – jedną z najpopularniejszych atrakcji dla pań, które uwielbiają adrenalinę i prędkość są quady. Panie pod okiem instruktora wyruszają w niesamowitą wyprawę na terenach z przepięknym widokiem na Tatry, w niesamowitych okolicznościach przyrody,
  • SPA/baseny termalne – fantastyczny relaks, idealny podczas każdego wieczoru panieńskiego. Baseny termalne w Zakopanem cieszą się bardzo dużą popularnością, ze względu na zbawienny wpływ wód na organizm, jak i możliwość skorzystania z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Idealna opcja dla prawdziwych kobiet.